Hledáte vhodný přivýdělek nebo práci z domova? Pak jsou zde Selvintech zkušenosti, které můžete nasbírat. Jedná se o ručně vyráběné ozdoby a dekorace různých motivů. Převážně s Vánoční tématikou, ale mohou to být i jiné druhy, talismany pro štěstí a ostatní ozdoby, které se běžně používají nebo darují přes rok. Snažíme se vyrábět kvalitní zboží pro malé i velké zákazníky. Pomáháme lidem, kteří si takto mohou přivydělat, a ještě nám to dělá radost, protože obdarovaného člověka vždy potěší krásná, precizně provedená ruční práce.

vánoce

Originální ručně vyráběné dekorativní a ozdobné předměty

Využijte originality a ruční výroby. Tyto dárečky jsou symbolické a mají v sobě pouto právě originality a výjimečnosti. Ruční výroba znamená velkou píli a vysoké pracovní nasazení jistého člověka. Proto se jedná vždy o originální kousek. Pomáháme tímto lidem. Od lidí přicházejí ozdoby a putují v dobré víře a s láskou v srdci opět lidem. Každého potěší malý a hezký dáreček, který můžete věnovat formou ozdoby.

1. Pro firmy máme speciální nabídky. Můžete požadovat logo firmy nebo název či cokoliv dalšího na vaši ozdobu. Vše samozřejmě záleží na vaší představě a na společné domluvě. Není problém přizpůsobit se formou a stylem vašemu přání. Často se jedná právě o vánoční dekorace a ozdoby, ale využít se dají i jinými způsoby.

stromek
2. Každý výrobek prochází pečlivou kontrolou, abychom si byli jistí, že našim zákazníkům poskytujeme jenom produkty v nejlepší kvalitě.

3. Dají se použít na vánoční stromeček, jako ozdoby vašeho krásného a voňavého stromečku. Budou vám přinášet radost a také společně s nimi zažijete příjemné chvíle rodinné pohody.

4. Přes rok mohou podobné dekorace a maličkosti sloužit jako předměty pro štěstí. Darujte talisman, který bude ručně a precizně vyrobený a krásný do posledního detailu.

5. Vyrábíme netradiční malé i větší předměty. Obdarovat můžete svou rodinu a své příbuzné. Stejně tak se dobře hodí do firemních podmínek.