Zařizujete svým dětem jejich pokojíček a už nějakou dobu si marně lámete hlavu nad tím, jak vyřešit otázku postelí? Pokud mají pokojíček společný, tak je jasné, že dvě samostatná lůžka zaberou velkou plochu a zmenší tak volný prostor na minimum. Řešením této zapeklité situace může být patrová postel, která je do dětského pokoje menších rozměrů naprosto ideální. Ušetří vám to hromadu místa a vaši potomci budou nadšení.
patrové postele 90x190 cm
Proč právě patrové postele 90×190 cm? Jaké mají výhody? Existuje opravdu spousta důvodů, proč byste si měli do své domácnosti, respektive do pokoje vašich dětí, pořídit právě tato lůžka. Pojďte se s nimi povrchově seznámit, určitě nám dáte za pravdu, že se jedná o dobré rozhodnutí:

Úspora místa – je jasné, že dvě postele nad sebou zabírají mnohem méně místa než dvě vedle sebe. Pokud je tedy pokojíček vašich dětí menších rozměrů, určitě oceníte obrovskou úsporu místa, které budou moci vaše ratolesti využít například na hraní. Prostorová úspora je tedy nejsilnější výhodou těchto speciálních lůžek.
Bezpečnost – spousta rodičů má strach ohledně bezpečnosti, což je naprosto zbytečné. Horní lůžko totiž disponuje ochranným ohraničením, určitě se tedy nestane, že by vaše dítko mohlo během spánku spadnout dolů. Ohledně bezpečnosti tedy nemusíte mít jakožto starostliví rodiče naprosto žádné obavy.
Hravost – je jasné, že děti si svou novou patrovou postel doslova zamilují. Je to pro ně mnohem atraktivnější a hravější řešení. Sami si určitě vybavujete, že jste jako malí milovali spaní právě na takovýchto lůžcích a prali jste se o to, kdo bude spát nahoře. Dopřejte svým ratolestem tuto radost i vy.
vybarvování obrázku
Patrové řešení je zkrátka naprosto ideální, a to nejenom do menších pokojíčků. Vaši potomci si to zamilují, a i vy budete mít radost z toho, že jim můžete zajistit mnohem větší prostor pro trávení volného času.