Bohužel je po vás pořád někdo chce. Ať jdete, kam jdete, pořád se ptají p o penězích. Není obchodu nebo restaurace, kde byste nemuseli platit. Také musíme platit daně, ale to už je zase druhá kapitola věci. V praxi to znamená, že si člověk nakoupí materiál, sežne lidi a za to vše již platí daň. Za ten materiál. Za každý hřebík, za každou cihlu. Nu a až dostaví, platí každý rok daně zase. Hurá to se máme demokraticky krásně. A vyhnou se tomu nelze. To si páni nahoře moc dobře hlídají. Ale proto zde tento článek není. Ten je zde proto, abyste věděli, jak nabýt nemovitosti, aniž byste museli vyloupit nějaký peněžní ústav. Což není zrovna jednoduché a za pokus se platí kriminálem. Inu, krádež je krádež.

euro bankovky

Lepší cestou, a to cestou zákonem schválenou je hypotéka. Ano, není zrovna jednoduché ji získat, ale jde to. Pokud se vyhnete bankám, jde to dokonce rychle a bez průtahů.

Jinde vás totiž budou lustrovat, zkoumat příjem, zkoumat výdaje a také vás budou hledat v registrech dlužníků. Pokud tam někde figurujete, máte utrum. Nikdo se nebude ptát proč tam jste a jak jste se tam dostal. Vy o tom ani nemusíte vědět, ale banka, respektive její zaměstnanec to již ví. Také vám to sdělí a slušnou formou s vámi vyrazí dveře. Takže to chce zkusit něco jiného.

žába a peníze

To něco jiného by docela dobře mohla být nebankovní hypotéka bez registru. Což v praxi skutečně znamená, že se registr nebere v potaz. Není to třeba, protože ručíte něčím naprosto jiným. Takže se také jinak postupuje. A hlavní je rychlost, protože přece nebudete čekat měsíce, než to někdo nahoře schválí. Peníze přece potřebujete investovat ihned.

Nuže, jistě byste rádi věděli, kde se nebankovní hypotéky bez registru poskytují. Jak již vidno, v bance to rozhodně nebude. Ty jsme vyloučili. A když chcete vědět více informací, tak klikněte na odkaz zde v článku. A uvidíte.