Moderní technologie se vyvíjejí velmi rychle, a přesto je máme všude kolem nás. Ovšem není tomu tak dávno, co se na trhu objevily první 3D tiskárny, které si takřka za noc oblíbil celý svět. Jejich využití se brzy objevilo napříč obory, a našli tak své uplatnění téměř v každém oboru. Produkty, vytištěné na 3D tiskárně, tak můžeme vidět například v hračkářství, zlatnictví, šperkařství, či v designu. Jejich výrobky se samozřejmě nacházejí také v automobilovém průmyslu, nebo architektuře, či dokonce v medicíně a lékařství.

reference váza

Není tedy pochyb o tom, že 3D tiskárny jsou velmi užitečné, a pokud i Vy zvažujete nějaký ten výtisk z 3D tiskárny na zakázku, pak Vás jistě nejen nezklame, ale zaručeně i nadchne 3D tisk Ostrava 3d-tiskni, který, jako jeden z mála, nabízí také tisk barevný, a mimo jiné, zde máte také velmi široký výběr materiálů. Mezi nejčastějšími samozřejmě najdeme plast, i mnoho dalších, přičemž každý materiál je vhodný na jiný produkt, s čímž Vám velmi rádi poradí zkušení profesionálové. Obrovskou výhodou 3D tisku je také nízké množství odpadového materiálu, což nejen, že ušetří Vaše finance, ale také tím ušetříte přírodu.

reference jméno

Zde máte navíc možnost tisku i těch nejmenších předmětů, které sotva dosahují velikosti jen pár milimetrů. Sami si také můžete zvolit množství produktů, tedy zda se jedná o pouhý prototyp, či o celou, sériovou výrobu. Výhodou je také to, že se nemusíte takřka o nic starat, a veškeré detaily, jako je 3D model apod., za Vás vyřídí odborníci, proto Vám stačí pouze sdělit svou představu, či jaké máte konkrétní přání. Samotná cena takového výrobku, vytištěného na 3D tiskárně, se samozřejmě odvíjí od množství použitého materiálu, náročnosti, a především o době tisku, dost možná Vás ale překvapí, že hodina takového tisku se pohybuje jen okolo pouhých sedmdesáti korun.