Už roky dětem slibujete dovolenou u moře, ale z finančních důvodů jste si to doposud nemohli dovolit? Nechcete letos vaše děti zklamat a chcete jim dopřát dovolenou u moře, proto tedy hledáte nějakou výhodnou cenovou nabídku? Letecká doprava je pro vás příliš nákladná, ale autem se vám, ať už z jakéhokoliv důvodu, na dovolenou cestovat nechce? I tak se můžete vypravit levně do Chorvatska. Využít totiž můžete autobusovou dopravu, která vám přinese spoustu výhod při cestovaná na vaši letní dovolenou. Za vaši rodinnou dovolenou u moře tak ušetříte nemalé peníze.

adriatic

Do jakého letoviska? Na sever nebo na jih?
Žádný problém, pohodlný autobus vás dopraví na různá místa po celém chorvatském pobřeží, vybírat můžete z několika desítek zastávek.
A kde nastoupit v České republice?
Jako nástupní místa v České republice můžete využít Prahu, Střechov, Humpolec, Jihlavu, Velké Meziříčí, Brno nebo Bratislavu.

Nevyhovuje vám brzké plánování letní dovolené? Nevadí, Tento typ dopravy do vámi zvoleného letoviska si můžete zarezervovat klidně na poslední chvíli.
V autobuse se můžete uvelebit na pohodlných ergonomických sedadlech a věnovat se třeba čtení knihy nebo sledování filmu na LCD panelech. Při cestě k moři se určitě nudit nebudete. Nechybí ani možnost občerstvení a WC.

dubrovník

Vydejte se na letní rodinnou dovolenou k moři za lákavou cenu a využijte této možnosti pohodlné autobusové dopravy, která vám určitě bude vyhovovat. Jen pár hodin strávíte v autobuse libovolnou činností a už brzy si budete moci začít užívat hřejivých slunečních paprsků a tyrkysového moře v některém z přímořských letovisek podle vašeho výběru. Spolu s vaší rodinou si tak budete moci konečně dopřát báječnou dovolenou u moře, bez obav o velkou ztrátu na vašich rodinných financích, protože díky autobusové dopravě opravdu ušetříte.