Je už dnes naprosto běžné vydat se v létě za mořem a plážemi a užít si příjemné chvíle s rodinou, poznávat nové země, nová města a jiné zvyky, tradice a jídlo a tak dále. Pokud i Vy patříte k milovníkům moře a chcete objevovat novou destinaci, tak vyzkoušejte Slovinsko. Většina lidí míří k jejich sousedům do Itálie či do Chorvatska a přitom Slovinsko Vám může tolik nabídnout. Portorož dovolená je prostě naprosto ideální pro všechny milovníky moře, pláží a slunce, kteří již navštívili sousední země a chtějí vyzkoušet něco jiného.

moře

Destinace Portorož leží na slovinském pobřeží omývaném jaderským mořem v oblasti Piran na severozápadním výběžku poloostrova Istrie a setkáte se tu nejen se slovinskou populací a kulturou, ale také s italskou menšinou a právě proto se tu používá nejen slovinština, ale také italština. Jde o nejteplejší oblast Slovinska, kde si užijete spoustu slunečných dnů s příjemnými teplotami vhodnými ke koupání a bez velkých veder.

Vaše Portorož dovolená může být skvělým zážitkem nejen pro Vaše děti, ale také pro Vás. Naše cestovní agentura pro Vás má připravenou nabídku hned několika tří až pěti hvězdičkových hotelů, které se nacházejí přímo v blízkosti pobřeží, nabízejí Vám komfortně vybavené klimatizované pokoje s balkony a terasami a se spoustou dalších služeb, kterými si můžete zpříjemnit Váš pobyt. Během pobytu si můžete pochutnávat na specialitách místní středomořské kuchyně nebo si po večer dát koktejl v baru či přes den užít sportovního vyžití.

přístav

K většině hotelů z naší nabídky patří také soukromá pláž, některé jsou vybaveny i bazény či vířivkami a spoustou dalších služeb a způsobů vyžití pro celou Vaši rodinu. Uvidíte sami, že Portorož dovolená bude přesně tím pravým, co jste doposud ještě nezažili a jistě se na toto místo budete chtít příští rok opět vrátit.