Musím říct, že registrace léčiv je opravdu složitá věc. Musíte mít všechno dokonale registrované a taky vám nesmí nic chybět ani přebývat. Znám totiž jeden případ, kdy se tohle stalo, protože moje kamarádka pracovala ve skladu lékárny. A tam se taky registrovala léčiva. Registrace léčiv a docela náročná a má to opravdu mnoho registračních kol. A to j není jenom hodinová záležitost, ale trvá to třeba někdy i celý den. Protože léky jsou důležité a je jich opravdu mnoho. Takže je jasné, že nic netrvá jenom chvilku, ale je to taky zabere nějaký čas. A moje kamarádka mi řekla, že to hodně náročné. Řekla mi, že když žádala o tuto práci, tak nevěděla, že to bude tak náročné.

Léčiva jsou důležitá.

A řekla mi, že by se na tuto práci asi vykašlala. Že prý to je tak náročné na fyziku a na psychiku, že se někdy říká, že lituje toho, že tam vůbec pracuje. A tak jsem jí řekla, ať tohle nevzdává. Že registrace léčiv je sice náročná, ale je potřebná pro lidstvo. Vemte si, kdyby se žádné léky vůbec nikde neregistrovaly a nezapisovaly. Takže musím říct, že by v tom byl opravdu velký zmatek. Nebo vy si myslíte o tom na něco jiného? A tak jak vy byste osobně registrovali léky? Není to pouze chvilková záležitost, ale všechno se musí zaregistrovat na papír, ale taky na mě do počítače. Nyní se všechno registruje už do počítače.

Léky na předpis dostanete u lékaře.

Je to podle mého názoru jednodušší a rychlejší způsob. Ale i tak registrace léčiv velmi nákladná a taky velmi zdlouhavá. Takže tudíž tato práce není opravdu pro každého. Navíc taky tady máte opravdu velkou zodpovědnost, takže si musíte být jisti, že nemůžete udělat žádnou chybu. nevím, co by se stalo, kdybyste třeba přehodili nějaké léky a změnili registraci. Myslím, že by z toho byl opravdu velký zmatek a je jasné, že by to raky byl velký problém. Nikdo přeci nesmí dostat jiný lék, než jaký musí užívat. A vy užíváte nějaké léky pravidelně? Jen si představte, jak je to náročné, než se k vám váš lék dostane.