Jestliže nemáte možnost umístit na svou zahradu bazén, který by vám sloužil k osvěžení i relaxaci, nemusíte se potěšení z vody v letních vedrech zcela zříkat. Pokud máte rádi sprchování, pak si pořiďte na zahradu solární sprchu.
o Není zapotřebí si k ní pořizovat žádné další zdroje elektrické nebo tepelné energie.
o Stačí dostupný rozvod vody.
zahradní sprcha
Pak budete moci kdykoliv zchladit své rozpálené tělo a opět ulehnout na lehátko, kde je tak příjemné oddávat se lenošení.Solární sprcha https://www.chlorito.cz/solarni-sprchanemá žádné výrazné požadavky na své upevnění. Je možné ji připevnit na jakýkoliv povrch, který je zpevněný.
· Dobrou volbou je instalace tohoto zařízení i v případě, že zahradní bazén máte.
· Díky pravidelnému sprchování před vstupem do bazénu udržíte vodu déle v perfektním stavu.
o Ušetříte si tak nejen finanční prostředky, které byste museli vydat na nezbytnou chemii, ale i čas.
o A ten je zejména v letních dnech opravdu drahocenný.
o Přeci nebudete místo relaxace s knihou v ruce (nebo nějakým dobrým koktejlem) drhnout bazén.
Dalším důvodem použití sprchy před koupáním je i přínos pro naši pokožku. Tím, že nebudeme nosit do bazénu nečistoty, chráníme i naše tělo před různými kožními projevy.
sprchování kluka

Jen samé výhody

Montáž solární sprchy je velice jednoduchá a zvládne ji každý. Je však zapotřebí místo pro instalaci zvolit uvážlivě, protože po upevnění není běžně přenosná.
· Nemá tím být samozřejmě řečeno, že s ní už nikdy nehnete.
· Jen je zapotřebí demontáž a opětovná montáž.
Je také důležité myslet na to, že ke své funkci potřebuje dostatek slunečního svitu. Přibližně po dvou hodinách už je možné namíchat si ideální teplotu. Zásobník je dostatečně velký i na několik sprchovacích cyklů. Některé sprchy jsou konstruovány tak, aby se daly vytáhnout z držáku. Můžete tak pohodlně provést očistu celého těla.