Nejste spokojeni se svým zubařem? Musíte za ním daleko dojíždět? Nebo neodvede dobře svoji práci? Či je to snad starý nerudný dědek, a je vám prostě nepříjemné k němu chodit? Pro všechny je tu úžasné a nečekaně jednoduché řešení. V dnešní době, kdy si člověk musí považovat, že vůbec nějakého zubaře má, vůbec ho nenapadne, že je snadné zubaře změnit. Že v Praze 10 jsou na klinice zubaři, kteří přijímají nové pacienty.

zubař

A na víc, že se jedná o nejlepší zubní kliniku v Praze Clinicplus.cz. Pokud jste mimopražští, nezoufejte, Praha je přece dobře dostupná i z širšího okolí. Pokud pojedete autem, vůbec si nemusíte lámat hlavu parkováním, poblíž je parkoviště nákupního centra a na kliniku je to coby kamenem dohodil. Pokud jste odkázáni na veřejnou dopravu, ani tak nezoufejte, do Prahy vás určitě dopraví linkový autobus a dále už budete pokračovat městskou dopravou na zastávku Koh-i-noor. Takže doprava je prostě vyřešená. Všichni lékaři této kliniky mají uzavřené smlouvy s pojišťovnami, takže běžné zdravotní úkony jsou hrazeny z vašeho zdravotního pojištění.

zubař

Na klinice se setkáte se samými profesionály a odborníky, kteří si průběžně zvyšují svoji kvalifikaci a pracují v moderním prostředí, vybaveném novými přístroji a postupují podle moderních zásad stomatologické péče. Navíc vás tady určitě nadchne milá a přívětivá atmosféra, ve které vás ihned opustí obavy ze zubního vyšetření, dokonce i ti, kteří mají ze zubařů panickou hrůzu, se na klinice zklidní, jakmile zjistí, že ošetření od místních lékařů je naprosto pohodovou záležitostí. Prostě rozhodně nebudete litovat svého rozhodnutí změnit lékaře. Váš chrup bude mít naprosto perfektní, komplexní péči, od preventivních prohlídek, přes ošetření zubních kazů, extrakce zubů, protetickou péči i estetickou. Chcete mít opravdu poctivě odvedenou stomatologickou péči, v chrupu kvalitní plomby a korunky a k tomu jako bonus úsměv filmové hvězdy, tak neváhejte, zavolejte na kliniku a domluvte se ještě dnes, dokud klinika přijímá nové pacienty.