Nemůžete si dovolit koupit drahou nemovitost, anebo jste jen skromní a spořiví, a nechcete utrácet celé jmění, když nemusíte? V tom případě vás jistě zajímají důvody, proč by měl být právě mobilní dům tou pravou volbou pro život!

Důvodů, proč investovat do mobilheimu, je hned několik.

Tím prvním je samozřejmě cena. Pro mnoho lidí bude jistě až podezřele nízká, takže se budou přirozeně ptát, v čem to vězí, a zda se nejedná o přílišnou alternativu, jako jsou například cenově dostupné, ovšem v našich končinách netradiční jurty.

kabinka na koleckach

Nízká cena je dána malou velikostí stavby a absencí pevných základů, ovšem pokud jde o typ stavby jako takový, tak ten se od klasického českého bydlení nijak výrazně neodchyluje. Pokud jde o interiér, ten je k nepoznání od běžného menšího panelového bytu. Když se bavíme o vnější podobě stavby, bavíme se o klasickém menším domku – jen takovém, který není pevně spojený se zemí, což má tu výhodu, že ho můžete v případě potřeby a za pomoci speciální techniky převézt jinam.

Ovšem ten nejlepší způsob, jak se přesvědčit o kvalitách takového bydlení, je navštívit centrum vzorových staveb, kde si vše zevrubně prohlédnete, jak zvenčí, tak i zevnitř. A rovnou si zde můžete zvolit stavbu, kterou si pořídíte. Na výběr máte několik druhů staveb, ať jsou to ty zcela nové, anebo již použité. Pakliže mezi nimi nenajdete to, co hledáte, můžete si nechat postavit dům podle svých představ, i to je možné.

klic od domku

Ať už zvolíte libovolnou variantu, jisté je, že nebudete čekat dlouho. Takže když na bydlení spěcháte a nemáte času nazbyt, pak se jedná o ideální variantu pro vás. Běžná doba dodání je v řádu několika týdnů. A díky tomu, že stavba vzniká v areálu výrobce, nemusíte se trápit běžnými starostmi, jako je vyřizování povolení, zajišťování projektu, materiálu i zhotovitele, hluk a nepořádek, a tak dále. Stačí si počkat, a za měsíc budete bydlet pod vlastní střechou!