Líbí se mi, když mám doma třeba skleničky na kávu, které jsou z pevného varného skla. Kolikrát se mi stalo, že jsem k narozeninám od rodičů dostala krásné skleničky na kávu, ale nakonec to dopadlo tak, že to vůbec nebyly skleničky na kávu, ale spíše na nějaké míchané pití. Kolikrát se mi už stalo, že se mi bohužel skleničky na kávu rozbily anebo byly prasklé. Věřte mi, že to potom opravdu velká katastrofa, protože mám vždycky strach, že některé střepy budou někde po zemi a já potom na ně šlápnu a budu mít třeba v noze. Sice vždycky střepy rychle uklidím, ale nejspíš to asi nikdy není dokonalé, i když se snažím.

Káva je moje oblíbená.

Někdy si ten střep do nohy bohužel zapíchnu a je z toho potom velký problém a bolest. A věřte, že střepy v noze je opravdu velice bolestivé. Měla jsem to už dvakrát a uznávám, že už bych to zažít znova nechtěla. Je to tak opravdu moc nepříjemné, že jsem si řekla, že nové skleničky vždycky otestuji tak, že skleničky na kávu dám do dřezu a do nich potom naliji horkou vodu. A potom uvidím, jestli prasknou anebo ne. Zatím se mi tohle osvědčilo a praskly mi skleničky na kávu pouze jenom jednou, ale byly to takové nekvalitní skleničky. Takže od té doby si kupuji kvalitní skleničky na kávu na sklenenyshop.cz, kde najdu skleničky na kávu a na čaj.

Kávu piji denně.

Jsem taková, že si vychutnávám kávu se vším všudy, takže do kávy nedávám ani cukr ani mléko, protože si moc ráda vychutnávám silnou chuť kávy. Kávu piji třeba čtyřikrát nebo pětkrát denně, a to pěkně silnou, protože mám ráda výraznou chuť kávy a to aroma je taky velmi příjemné a voňavé. Mnoho lidí si vychutnává kávu, takže někdo taky touží po tom, aby měl dekorační pěkné skleničky na kávu. A jaké skleničky na kávu máte vy? Nebo je vám to úplně jedno, z čeho kávu či čaj pijete? Někomu to jedno není a já patřím mezi ně. Asi by mi káva nechutnala z oprýskané skleničky nebo hrnečku.