A jak se oteplí a doufejme, že to bude brzy, bude stále příjemnější trávit čas venku a užívat si slunečních paprsků. Na zahradě je vždy s příchodem jara velké množství práce. Ať už chcete krásný trávník, záplavu kvetoucích rostlin anebo využíváte zahradu pro produkci vlastní zeleniny a ovoce, je tento čas opravdu hektický a s vynaloženou námahou byste měli myslet i na odpočinek.

A proč si neodpočinout rovnou v zahradě a pohodlně. Postavte si zahradní altán Pergoly Trutnov! Nejde o žádnou složitou stavbu a nepotřebujete ani žádná povolení.

alt

Nejlepším materiálem pro stavbu zahradního altánu je určitě dřevo. Tento materiál se hodí jak do rustikální, tak i moderní a funkční zahrady. Dřevo krásně splyne s okolním prostředím a vytváří spolu se stromy, keři, záhony a dekoracemi harmonický celek, kde se bude dobře relaxovat vám i celé rodině.

Ne každý je zručný truhlář nebo tesař a práce se dřevem vyžaduje určité praktické znalosti. Stejně tak je nezbytné mít velice dobře vybavenou dílnu. Bude proto snadnější, když budete spolupracovat s odborníky a necháte si všechny potřebné komponenty vyrobit a dodat od profesionální firmy. Můžete si tak z katalogu vybrat, jaký model se bude do vaší zahrady hodit a jak budete potřebovat altán velký.

alt2

Většinou by měl altán pojmout zahradní nábytek pro členy rodiny a nějaké místo navíc pro návštěvu. Pokud máte děti, měli byste počítat s prostorem pro hraní. Altán je výborným řešením pro menší děti, protože mohou v altánu být v suchu i když je třeba po dešti. Mohou se také schovat před větrem, pokud si vytvoříte závětří. Nebudou se jim ani špinit a ztrácet hračky. V altánu si můžete také natáhnout houpací síť, číst knihu, zdřímnout si.

Vše, co potřebujete, je objednat si vybraný model a čekat, až ho ve formě stavebnice dostanete domů i s podrobným návodem, jak jednotlivé díly poskládat. To by měl zvládnout i kutil začátečník.