Ano, YouTube je ten fenomén z nadpisu. Je prostě všude. Kdo chce film, má ho tam, kdo chce hudbu, má ji tam. Za několik peněz má nepřetržitý tok zábavy. Tedy za pár peněz ten, kdo nemá rád reklamy a na ty skoro tří minutové už chytá alergii. Přesto však YT stále používá. Jistě, rád by koukal bez reklam a zadarmo, ale to přímo na tomto fenoménu nelze. Pokud to chcete skutečně bez reklam, musíte si video nebo hudbu stáhnout. A vy určitě netušíte jak.

logo

Kdysi se to dělávalo downloaderem, tedy nehezky nečesky, stahovačem. Jenže v tom bylo plno virů a kdo ví ještě čeho. Potíž byla také v tom, že nefungoval dlouho, protože mu páni z YouTube podobné vtípky rázně zatrhli. Inu jo, z YT se prostě stahovat nemá a asi ještě stále nesmí. Proto si tedy vedení hlídalo všechny možné a nemožné pokusy, jak si třeba film uzmout.

V současné době je střídavě jasno a střídavě zataženo. Stahovací nástroje se dělají stále, ale s jejich dlouhodobou funkčností nelze počítat. Takže co dál. Jak si tedy film uložit k sobě na HD? Není to zase až tak složité. Jen v poklidu čtěte dále abyste se dozvěděli, jak stáhnout film z YouTube.

Nuže, na všelijaké downloadery se vykašlete a klikněte si na modrý odkaz nahoře. Tím se dostanete na příslušný web, kde jen zadáte adresu a je to vyřešeno. Bez instalace, tedy bez hrozby virů či čehokoli jiného. Požadovaný web vám to celé uloží, kam chcete a kam potřebujete.

klapka

Právní stránku zde rozebírat nebudeme, fakt je to, že stahovat můžete co se vám líbí, nesmíte to však sdílet kdekoli. Takže si to přeberte, jak chcete.

Nyní, když již máte celý film, nebo jen videoklip u sebe v počítači, tak si jej můžete šoupnout do mobilu, nebo do druhého počítače, jak je ctěná libost. Jen znovu pamatujte, že byste jej neměli dávat na veřejné PC ani sítě. Ne, že by vám někdo usekl hlavu, ale mohlo by se to některým tam nahoře líbit.