U našich hypoték neplatíte žádné poplatky předem, ani po skončení úvěru. Odhad si provádíme sami, za pomocí odborníků, takže jej plně uhradíme. Odhad se dá provést také do 24 hodin. Vhodné pro ty klienty, kteří opravdu spěchají a potřebují finance urgentně. Nemáte čas a sháníte každou korunu? Chcete si vyřídit úvěr, ale nemůžete čekat dlouhé měsíce? Pak se obraťte na naše služby.
· Jsme poskytovateli podnikatelských úvěrů a zaměřujeme se také na spotřebitelské úvěry. Nebankovní hypotéka představuje hned několik velice výhodných finančních produktů, které si mohou sjednávat buďto běžní občané, nebo podnikatelé, kteří použijí následně peníze pro své podnikání.
· Svými produkty často konkurujeme bankám. Žádné klienty neodmítáme. U nás nevadí, když máte záznam v registru. Nevadí ani nižší příjmy nebo v případě podnikatelů nízké daňové přiznání.
euro mince.jpg

Finanční produkty pro podnikatele

Ø Americká nebankovní hypotéka se řadí mezi spotřebitelské úvěry.
Ø Nabízíme velice výhodou úrokovou sazbu. Jako přímí poskytovatelé jsme schopni vám zajistit ještě výhodnější podmínky, než byste našli někde jinde. Jsme často rychlejší než americká hypotéka.
nápoje u pc.jpg
Ø Tolerujeme záznamy, prioritní je, abyste dokázali splácet.
Ø Doba splácení se pohybuje v rozmezí jednoho roku až 30 let.
Ø Přimhouříme oko i nad nízkými příjmy.
Ø Poradíme si i s hodně komplikovanými případy.
Ø Jestliže máte na splácení, nemusíte dokládat, na co peníze potřebujete.
Ø Chcete nižší úrokovou sazbu? Pak můžete využít spoludlužníka. Všechno vám velice rádi vysvětlíme.
Ø Zajistíme nízkou splátku, často podobnou, kterou byste získali v běžné bance.
peníze a peněženka.jpg
Ø Finance můžete dostat za jakoukoliv nemovitost v ČR. Do zástavy můžete dát dům, byt, chatu, komerční objekt, družstevní byt, pozemek a cokoliv dalšího.
Ø Předčasné splacení je zdarma.
Ø Tolerujeme záznamy v registrech. Tyto úvěry jsou vhodné i pro klienty, kteří mají záznam v bankovním nebo nebankovním registru.