Sledovací zařízení vám umožní z pohodlí vašeho domova sledovat, kde se nacházejí vaše vozidla a firemní stroje. Mějte přehled o všem s RMC monitorovacím systémem. Monitoring strojů https://www.rmc-system.com/ je to pravé řešení pro všechny, kteří chtějí mít nad vším kontrolu.
Co je RMC systém? Jedná se o sofistikovaný systém, který vám přináší dokonalý přehled o tom, kdy, kde a jak pracuje váš vozový park. A nemusí se jednat pouze o osobní vozidla! RMC systém monitoruje také nákladní vozy nebo pracovní stroje a podobně.

výstava starých aut

Co RMC systém umí? Téměř vše! Poskytuje vám dokonalý přehled o tom, kde se nachází vaše vozy, monitoruje stav pohonných hmot v nádržích, chrání vozidla před odcizením, hlídá krádeže pohonných hmot, generuje knihu jízd, sleduje nakládky bagrem, dokladuje provedené výkony, vytváří výkazy produktivity práce a mnohem víc! Vyřídí za vás dokonce i administrativu! Poskytuje vyhodnocení provozních parametrů za zvolené období, generuje knihu jízd a všechny reporty podává i ve formátech pdf a xls. A to se vyplatí!

Jak se k nashromážděným datům dostanete? Přes RMC aplikaci. Ale pozor! Žádný nový software si instalovat nemusíte. Stačí vám přístupové údaje, pomocí nichž se do aplikace jednoduše přihlásíte na jakémkoliv zařízení s internetovým prohlížečem.
RMC systém si můžete doplnit o další doplňková zařízení, jako je Checkbox pro evidenci vjezdů a výjezdů branou, dále zařízením Checkbox pro evidenci docházky zaměstnanců, zařízením G-LOAD pro vážení ve lžíci nakladače nebo zařízením Fuelbox pro tankování pohonných hmot.

traktor na poli

RMC systém se kompletně postará o váš vozový park. Zajistí celou řadu činností od hlídání vozů až po administrativu. Chcete vědět víc? Neváhejte a kontaktuje nás! Rádi vám zodpovíme všechny případné dotazy a najdeme společné řešení.
Mějte svůj vozový park vždy pod kontrolou s naším RMC monitorovacím systémem!