Jestliže máte problém s kvalitou nastavení svého firemního webu, rozhodně se neohlížejte po ostatních webech, abyste zjišťovali příčinu nefunkčnosti toho Vašeho. Nebo se snad poptávali u laiků. Ono stačí, že jste si připustili závady. Že jste svým selským zdravým rozumem přišli na to, že návštěvnost je mizivá a při vyhledávání Vaší firmy mezi stovkami dalšími ve vyhledávačích jste se prostě a jednoduše – nenašli!

Připustit si, že něco není v pořádku, je základem pro Vaši světlou budoucnost.

Možná máte názory na poradce v oblasti SEO, kulantně řečeno, rozpačité. Možná máte názor na konzultanty přímočaré: Brát za radu horentní sumy je nestydaté. Jenže není konzultant, jako konzultant. Všechno je to lidech a jejich odbornosti. Ale také o přístupu k problému. Najít skutečného profesionála, který se honosí titulem seo konzultant, není zase tak těžké. Už z prvního dojmu musíte poznat, zda jde o řeči do větru, nebo naopak, o přínosné rady.
Pokud jste tedypřipraven přijmout seo konzultanta a společnými silami uvést Váš firemní web opět na výsluní, rozhodně tak učiňte!
Věřte, že po úvodním pohovoru dokážete rozpoznat kvalitu od planých řečí.

  • Budete-li spokojen s jasnými odpověďmi na Vaše úvodní otázky.
  • Budete-li spokojen s jasně vymezenými finančními záležitostmi.
  • Budete-li spokojeni s vysvětlením veškerých kroků, které by Váš firemní web mohl potřebovat.

Potom je rozhodně nejlepším rozhodnutím spolupracovat se seo konzultantem, který Vás nebude zastupovat na Vašem manažerském postu, ale stane se Vaší odborným poradcem, který s profesionalitou sobě vlastní provede Váš firemní web všemi změnami. A to rozhodně k lepším výsledkům, než jaké máte doposud.
Protože jste podnikatel, který ví a přizná si chyby, nemusíte se obávat, že byste naletěl zlatokopům. Nakonec první kroky prověří účinnost porady se seo konzultantem, který je připraven pomoci onou radou nad zlato!